CMF5557K600BEBF
MFR.Part #
CMF5557K600BEBF
JLCPCB Part #
C1422242
Description
-55℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors