CW0108R000JE733
MFR.Part #
CW0108R000JE733
JLCPCB Part #
C1816050
Description
-65℃~+350℃ 13W 8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS