RN55E3742DR36
MFR.Part #
RN55E3742DR36
JLCPCB Part #
C3392907
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors