RN55C8251DBSL
MFR.Part #
RN55C8251DBSL
JLCPCB Part #
C1432802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors