RN55C8251FBSL
MFR.Part #
RN55C8251FBSL
JLCPCB Part #
C3354155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors