AZ23C11-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C11-HE3-08
JLCPCB Part #
C5571741
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 10.45V~11.55V 100nA@8.5V 11V 20Ω 300mW 70Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS