RN55C7502BBSL
MFR.Part #
RN55C7502BBSL
JLCPCB Part #
C3554651
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors