CRCW20106R20JNTF
MFR.Part #
CRCW20106R20JNTF
JLCPCB Part #
C4129044
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount