RN55C7502FBSL
MFR.Part #
RN55C7502FBSL
JLCPCB Part #
C1430572
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors