P0805E26R1FNT
MFR.Part #
P0805E26R1FNT
JLCPCB Part #
C4101618
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS