RN60C2803FRE6
MFR.Part #
RN60C2803FRE6
JLCPCB Part #
C1774261
Description
-65℃~+175℃ 250mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors