RN55C7150BBSL
MFR.Part #
RN55C7150BBSL
JLCPCB Part #
C1427834
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors