RL07S361GRE6
MFR.Part #
RL07S361GRE6
JLCPCB Part #
C3396300
Description
-65℃~+175℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors