RN55C2371FB14
MFR.Part #
RN55C2371FB14
JLCPCB Part #
C1416905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors