RN50C1100FRSL
MFR.Part #
RN50C1100FRSL
JLCPCB Part #
C1796126
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors