RN55C6572BBSL
MFR.Part #
RN55C6572BBSL
JLCPCB Part #
C3499859
Description
-65℃~+175℃ 125mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors