RN55D4750FBSL
MFR.Part #
RN55D4750FBSL
JLCPCB Part #
C1427631
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors