RN55C6571BBSL
MFR.Part #
RN55C6571BBSL
JLCPCB Part #
C1427190
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors