MRS25000C2219FRP00
MFR.Part #
MRS25000C2219FRP00
JLCPCB Part #
C1741064
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 600mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS