RN55C60R4FB14
MFR.Part #
RN55C60R4FB14
JLCPCB Part #
C3363326
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors