RN55C5500FB14
MFR.Part #
RN55C5500FB14
JLCPCB Part #
C1396775
Description
-65℃~+175℃ 125mW 550Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors