P0805E1002WNT
MFR.Part #
P0805E1002WNT
JLCPCB Part #
C4312049
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS