RN55C1500FB14
MFR.Part #
RN55C1500FB14
JLCPCB Part #
C1413709
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors