RN55C2500FB14
MFR.Part #
RN55C2500FB14
JLCPCB Part #
C3500578
Description
-65℃~+175℃ 125mW 250Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors