RN55C5103FB14
MFR.Part #
RN55C5103FB14
JLCPCB Part #
C1396582
Description
-65℃~+175℃ 125mW 510kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors