RN55C2103FB14
MFR.Part #
RN55C2103FB14
JLCPCB Part #
C1414463
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors