RLR05C1741FMRE6
MFR.Part #
RLR05C1741FMRE6
JLCPCB Part #
C3565441
Description
-65℃~+150℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors