RN55C27R0BB14
MFR.Part #
RN55C27R0BB14
JLCPCB Part #
C3544313
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors