RN55C27R0FB14
MFR.Part #
RN55C27R0FB14
JLCPCB Part #
C1397294
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors