TNPW060322K6BYEA
MFR.Part #
TNPW060322K6BYEA
JLCPCB Part #
C1721741
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS