RNX02510M0FNWF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX02510M0FNWF
JLCPCB Part #
C1821884
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS