RN55C1004FRSL
MFR.Part #
RN55C1004FRSL
JLCPCB Part #
C3563250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors