RN55C2500DB14
MFR.Part #
RN55C2500DB14
JLCPCB Part #
C1398658
Description
-65℃~+175℃ 125mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors