RN55C2000DB14
MFR.Part #
RN55C2000DB14
JLCPCB Part #
C1414289
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors