RN55C5761CBSL
MFR.Part #
RN55C5761CBSL
JLCPCB Part #
C3360436
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors