CRCW2512619RFKTG
MFR.Part #
CRCW2512619RFKTG
JLCPCB Part #
C2147161
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount