RN55C1212BBSL
MFR.Part #
RN55C1212BBSL
JLCPCB Part #
C1426390
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors