RN55C1912BBSL
MFR.Part #
RN55C1912BBSL
JLCPCB Part #
C3449920
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors