Y07853K90000T9L
MFR.Part #
Y07853K90000T9L
JLCPCB Part #
C1475004
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS