RN65C1212BBSL
MFR.Part #
RN65C1212BBSL
JLCPCB Part #
C3459905
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors