RN55C1074BRE6
MFR.Part #
RN55C1074BRE6
JLCPCB Part #
C3424962
Description
-65℃~+175℃ 1.07MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors