RN55C1004BRE6
MFR.Part #
RN55C1004BRE6
JLCPCB Part #
C1856207
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors