Y112112K5000B9L
MFR.Part #
Y112112K5000B9L
JLCPCB Part #
C4163221
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 12.5kΩ 160mW ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS