CMF5568K100FKEK70
MFR.Part #
CMF5568K100FKEK70
JLCPCB Part #
C1421221
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS