RN55C1003DR36
MFR.Part #
RN55C1003DR36
JLCPCB Part #
C1775432
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors