CMF5016K900FKRE
MFR.Part #
CMF5016K900FKRE
JLCPCB Part #
C1791987
Description
-55℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors