RN55C1003BR36
MFR.Part #
RN55C1003BR36
JLCPCB Part #
C3358450
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors