RN55E1003DR36
MFR.Part #
RN55E1003DR36
JLCPCB Part #
C1780008
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors