RN55E3013DRE6
MFR.Part #
RN55E3013DRE6
JLCPCB Part #
C1783838
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors