RN50E8061FBSL
MFR.Part #
RN50E8061FBSL
JLCPCB Part #
C1425854
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors